Rychlý kontakt

Kancelář         

           734 609 339
 

Martin Coufal 

            605 752 234

CoufalM@email.cz
www.coufalm.cz

A co dárky?

Hledáte dárek pro své blízké? Podívejte se na www.acodarky.cz - zde najdete mnoho dárkových předmětů za skvělé ceny.

Topení

 

Život bez vytápění domů, bytů či průmyslových pracovišť  si mnoho z nás v dnešní době již nedokáže představit. Pokud zvažujete o výběru topení s odborným přístupem, jste na správném místě.

 

Připravili kompletní nabídku produktů a příslušenství pro topení.

Existuje několik možností vytápění objektů, mezi nejpoužívanější patří teplovzdušné a teplovodní vytápění.

 

Teplovzdušné vytápění obvykle vede teplo lokálně v rámci jednoho bytu. Mezi tento typ vytápění patří například plynová topidla, krbová kamna nebo kamna na peletky.

Druhým nejčastějším způsobem vytápění je teplovodní topení. Tento způsob je velice často používán pro domácnosti, ale i větší objekty jako jsou bytové domy či průmyslové haly.

Pro teplovodní rozvody montujeme radiátory různých rozměrů a různých materiálů. Mezi nejčastější patří deskové ocelové radiátory – díky svému modernímu designu se hodí do domácností, nebo také litinové článkové radiátory, které se díky své velké výhřevnosti a odolnosti hodí především do větších prostor, např. sportovišť. Pro vybavení koupelen si můžete vybrat se široké nabídky žebřinových otopných těles.

 

Provádíme také montážnástěnných a podlahových konvektorůotopných lavicnebo v poslední době velice oblíbeného podlahového topení.

Zajišťovat Vaši domácnost v teple s využitím radiátorů lze také pomocí propojení systému s kotlem, kamny s výměníkem nebo solárního systému.

Kompletní rozvody topení provádíme v materiálech z měďi, plastu a oceli.

 

Zajistíme Vám kompletní servis, dodávku materiálu, namontování a také odborné revize spotřebičů.